תסרוקות כלה
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

השיער שלנו הוא אחד מהדברים המשפיעים ביותר בהופעה החיצונית שלנו. אנו מתעסקים בו באופן יומיומי, משחקים איתו ומסגננים אותו לפי !תקופות בחיים שלנו. בעידן של ימנו השיער הפך להיות מעיין אקססוריז. תופעה זו התגברה עם הופעתם של תוספות שיער וכימיה חדשנית המאפשרים אופציות שונות ומגוונות של עיצובי שיער שונים בן רגע.

ביום החתונה כלות פונות למעצבי שיער אשר מתמחים בתסרוקות כלה, זאת על מנת לקבל מראה כולל ביום החתונה שיאפשר לך להיראות במיטבך.

מעצב השער הוא איש המקצוע הראשון שילווה אותך במהלך יום החתונה שלך. מעצב שיער לכלות צריך להשרות שלווה, ביטחון והכי חשוב להוציא אותך הכי יפה שאפשר כשאת מרגישה מעולה. בחירת מעצב השיער שלך היא בחירה משמעותית ליום החתונה שלך, מעצב שיער טוב יעזור לך להתחיל את היום על הצד הטוב ביותר ולסיים אותו כשאת נראת במיטבך.

בבחירת מעצב שיער טוב יש להקפיד על מקצועיות והתמחות בתסרוקות כלה. חשוב מאוד לראות עבודות שונות של אותו מעצב שיער, ולוודא שיש חיבור וכימיה בינך לבין מעצב השיער שלך. בפגישת הניסיון שלך תוודאי שהתסרוקת הנבחרת מתאימה לגזרה של השמלה שלך ולתווי הפנים שלך. מעצב שיער מקצועי ידע לתת לך פתרונות שונים בהם: להסתיר פגמים שונים ואף למתוח את הפנים באמצעות שימוש בטכניקת שיער ייחודית. כמו כן בפגישה זו נדע האם יש מקום לשימוש בתכשיט שיער או תוספות שיער כדי להעצים את התסרוקת ולתת לה מראה עשיר זוהר ויוקרתי.

סוגי תסרוקות:

תסרוקות אסופות-

תסרוקות אסופות מתאימות לכל שמלה ובעיקר לשמלות קולר, איקס, ומפתח צוואר צר. תסרוקות אסופות יכולות לבוא במגוון וריאציות בין אם זה תסרוקת רומנטית, קלאסית, דרמטית, נסיכתית, אצילית וגם מרושלת. כאשר הולכים על תסרוקת אסופה יש לקחת בחשבון הדגשה של תווי הפנים ונוכחות חזקה של האיפור, לכן האיפור צריך להיות במיטבו. הייתרון הבולט של תסרוקת אסופה היא שהיא נוחה מאוד, השיער לא מפריע בפנים והתסרוקות מחזיקות מעמד בכל מזג אוויר.

תסרוקת חצי אסופה:

תסרוקות חצי אסופות משלבות מראה טבעי, ופשוט אך עדיין נותנות נוכחות לשיער. תסרוקת חצי אסופה מתאימה לשמלות שונות בינהם עם גב פתוח, שמלות א-סימטריות ושמלות מחוך פתוחות. תסרוקות מסוג זה יכולות להגיע במגוון וריאציות ונותנות מראה רומנטי, נסיכתי ומרושל. תסרוקות אלה הולכות גם בשילוב עם תוספות שיער כדי להבטיח מראה מלא ועמידות התסרוקת.

תסרוקות פזורות:

תסרוקות אלה מתאימות לכלות טבעיות שמחפשות להנות מהשיער הפזור שלהן ולסגנון אותו. ניתן ללכת עם השיער מתולתל, גלי, חלק, עם גל גבוהה בקדמת הפנים, או שיער מנופח. השיער יכול להיות מעוצב בצורות מגוונות אשר נותנות סגנונות שונים בינהם, מראה טבעי, מראה שנות ה60, מראה קלאסי ומראה יוקרתי. מומלץ מאוד לשלב תסרוקות שיער פזורות עם תוספות שיער כדי להבטיח את העמידות שלהן. תסרוקות אלה מתאימות לשמלות מסויימות ודורשות עיבוד ייחודי של השיער כדי להבטיח את עמידותו במיוחד בחודשים החמים בהם הלחות גבוהה.

תוספות שיער ביום החתונה:

התוספות שיער ביום החתונה הם פיתרון מעולה ופשוט להפליא. את התוספות מעצב השיער שלך מתאים לשערך והם מחוברות בקליפסים קטנים שניתן להסיר בקלות. תוספות שיער נותנות מענה לבעיות שונות בינהם:

תוספות שיער יכולות להאריך שיער ברגע, למלא שיער דליל או דק, להוסיף עמידות לתסרוקות שונות ואף ניתן לשנות בעזרתם את הגוון של השיער במידת הצורך.

"בסלון שלי כלות מקבלות יחס VIP. החל מהתסרוקת ניסיון שבה אני לומד את הכלה שעומדת מולי ואת חלומה ולפיכך מדגים תסרוקות וסגנונות שונים. אנחנו משוחחים יחד על הדברים הכי קטנים שניתן לחשוב עליהם וע"י כך אני מבטיח שביום החתונה נדע בדיוק את המראה המבוקש. אני מאמין שמלאכת עיצוב השיער צריכה להיות טיפול מפנק, לכן מהרגע שאת נכנסת אלי לסלון את ישר מתקבלת בזרועות פתוחות. אני מתחיל את הטיפול בכיור חפיפה, אני משלב בין חפיפת השיער לעיסוי קרקפת מרגיע כדי לתת לך הרגשה נעימה ומלאת אושר. לאחר מכן אני מתחיל במלאכת השיער, אני עובד בצורה עדינה ויסודית כדי להבטיח את עמידות התסרוקת. הכלה שברשותי יכולה לתת לעצמה לנוח הרי יום ארוך לפניה."