תוספות שיער
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

בשנים האחרונות אנו עדים לפריצת דרך משמעותית אצל נשים בכל הנוגע לעיצוב שיערן. השינוי המהותי ביותר במראה השיער נעשה באמצעות תוספות שיער, שהפכו לטרנד חשוב בשינוי מראה השיער אצל נשים רבות בכל העולם.

לתוספות שיער שימושים רבים בתחום עיצוב השיער, הן משמשות לביצוע הארכת שיער בקלות, בזמן קצר ביותר, עוזרות בשיקום מראה שיער דליל או דק במיוחד ומאפשרות למעצב השיער אין ספור של אפשרויות עיצוב ושידרוג של מראה השיער.

תוספות שיער הנם פתרון נפוץ ויעיל להארכת שיער וכן ליצירת מראה שיער עשיר, שופע ומלא . נשים רבות בימינו משתמשות ב"כלי" הזה לפתרון של בעיות שונות ומגוונות ולכן ניתן לראות מגוון של תוספות ומגוון רחב של שיטות לחברן לשיערך.

מדובר כאן בפתרון חדשני ומושלם עבור נשים רבות החולמות על סגנון עיצוב שיער חדשני ומרשים אך בשל נפח או אורך שערן לא ניתן היה להגשים חלום זה, עכשיו אפשר בזמן קצר של כמה שעות לעצב את השיער בכל גוון או סגנון שעליהם חלמת- וזו הבשורה האמיתית.

תוספות שיער משמשות כאמור גם למילוי שיער דליל או הארכת שיער ומאפשרות לכל אשה את הנוחות של בחירה במראה חדש וחינני ללא סיכונים מיותרים או פחד מגרימת נזק לשיער הקרקפת.

תוספות שיער איכותיות 100% שיער טבעי

מילוי שיער ועיבויו עם תוספות לשיער בשילוב עיצוב שיער נכון, בהתאמה אישית בדיוק עבורך, יש להם תפקיד חשוב בתרומה לביטחון העצמי שלך. המשוואה היא פשוטה, מי שנראית טוב מקבלת מחמאות ומי שמקבלת מחמאות מרגישה טוב מאוד עם עצמה. ההרגשה הנפלאה הזו, של התרוממות הרוח, משפיעה על איכות חייך במגוון רבדים.

אם גם את חושבת להאריך את שיערך או לחלופין להעניק נפח לשיערך הדליל, תוספות שיער יכולות בהחלט להוות עבורך פתרון נהדר. יחד עם זאת, חשוב כי תתני דגש לבחירה במעצב שיער מקצועי המתמחה בתחום , בבחירת חומרים איכותיים ביותר וכמובן תדעי להתאים את שיטת החיבור לשיערך הטבעי ולתוצאה הרצויה.

כיום ניתן למצוא שיטות רבות של תוספות שיער, כשהמחיר משתנה בהתאם לאיכות השיער, כמו גם הכמות הרצויה (עובי) והאורך. ספרים שונים ימליצו על שיטות שונות, אך הטובים מביניהם ידעו לשים דגש על התאמה נכונה ומדוייקת בין השיער הטבעי שלך, תוצאות שתרצי לקבל ובריאותך לבין השיטה הנכונה עבורך. מדריך נכתב על מנת לספק לך תובנה טובה יותר על חלק מהשיטות הפופולאריות ביותר כיום לחיבור תוספות שיער. המטרה היא להעניק לך את כל הנתונים על מנת להחליט בעצמך איזו שיטה עדיפה לך.

קצת על סוגי תוספות השיער והשיטות הקיימות לחיבור השיער

כיום, השוק בעולם ובישראל רווי בשלל סוגים של שיער המשמש כתוספות. מעצבי השיער מציגים טווח מחירים רחב למדי, ולעיתים אף עשוי להראות כאילו השוק בתחום זה די פרוץ. חשוב להבין כי המציאות, בפועל, היא שונה לחלוטין. ההבדלים במחירים השונים בין מעצבי השיער נובעים מאיכות השיער, מחישוב זמני העבודה השונים בין שיטות חיבורי השיער וכמובן מידת נסיונו ומקצועיותו של מעצב השיער עצמו.

ישנן מגוון שיטות של חיבור תוספות שיער. בין השיטות הנפוצות ביותר תוכלו למצוא ריתוך שיער, חיבור שיער בשעווה, הדבקת שיער בדבק, קשירה, שזירת שיער ואפילו חיבור באמצעות חרוזים. הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בקרב העוסקים בתחום, מעיד כי השיטות שהוזכרו עלולות לגרות נזק אמיתי לשיער ואינן מומלצות כלל.

השימוש בשיטות בעיתיות לחיבור שיער, כמו אלו שצויינו, מיועד בעיקר לחסכון בזמני העבודה הארוכים וכתוצאה, גם להוזלת המחירים של תוספות שיער. השיער המשמש את מעצבי השיער העובדים בשיטות אלו, לרוב מגיע בחבילה לא מסודרת, סיבי השיער אינם באותו הכיוון ולעיתים אפילו משולב בהן שיער סינטטי. הבעייתיות בשימוש בשיער זול כמו גם בשיטות החיבור בטכניקות שעליהן דיברנו זה עתה, יוצרים בעיה כבר לאחר כמה חפיפות - השיער מאבד את הברק שלו והטיפול בו הופך לסיוט אמיתי.

שיטות מומלצות להוספת שיער

תוספות שיער בשיטת ההלחמה:

הלחמת שיער חמה או קרה הינה הטכניקה הבטוחה, האיכותית והחדישה ביותר בתחום תוספות השיער. זוהי השיטה המתקדמת והמומלצת ביותר לחיבור דק ועדין ויחד עם זאת חזק ועמיד. בשיטה זו תוספת השיער מתחברת לשיער הטבעי באמצעות הלחמת קראטין. קראטין הוא חלבון טבעי שמבנהו זהה למבנה השערה . הקראטין נמצא בין היתר בציפורן ומאפשר את גדילתה. ניתן לחבר את השערה בשתי סוגי הלחמות : הלחמה קרה באמצעות לייזר והלחמה חמה על ידי אינפרא לייט. הבחירה בין שתי סוגי ההחלמות נעשית על פי סוג השיער של הלקוחה. ההלחמה קרה תתאים לשיער דקיק או דליל. כמו כן לשיער יותר פגום עם קצוות שרופים או מפוצלים. ההלחמה החמה מתאימה לשיער מלא יותר ויחסית בריא.

תהליך העבודה:

תהליך העבודה בשתי סוגי ההלחמות הוא דומה: מניחים מעט מחומר הקראטין בחיבור בין התוספת והשיער ובעזרת מלחם שנוגע אך ורק בשכבת הקראטין העדינה, מחברים בין התוספת לשיער הטבעי. כל זה מבלי לגעת באופן ישיר בשערה הטבעית עצמה. כך שהשיער הטבעי לא נפגם ולא ניזוק כלל. חשוב לשמור על טמפרטורה נכונה של המלחם כדי לא לשרוף או להזיק לשיער ולכן חשוב שאת העבודה ייעשה מעצב שיער אמין, מיומן ומקצועי. בתהליך זה איכות המכשור מאד חשובה- כלומר שההלחמה תעשה במלחם שניתן לווסת בו את עצמת הטמפרטורה. כך מעצב השיער יוכל להתאים את חום המלחם לעובי השערה ובכך לא ייגרם נזק לשיער וכן התוספות ישארו חזקות ועמידות לאורך זמן רב. ניתן להסיר את התוספות באמצעות חומר מנטרל אותו הספר מורח על שערך ומסיר בעדינות את התוספות מן השיער הטבעי.

שיטת ההלחמה באמצעות הקראטין מאפשרת חיבורים חזקים אך יחד עם זאת גמישים, קלים לנשיאה ועמידים לחום. כלומר עמידים לשימוש מייבש שיער. אחד היתרונות הבולטים בשיטה היא המראה הטבעי. חיבורי הקראטין אינם נראים לעין כלל והתוצאה שמתקבלת היא טבעית לגמרי. השיטת החיבור הזו מאד עמידה וחזקה ומאפשרת לך לא להיות מוגבלת בשופ פעילות: מרחצה בים, ייבוש שיער ועמידה בכל תנאי מזג האוויר! חשוב להוסיף כי לתוספות להן אורך חיים שלא דורש ממך להגיע כל שני וחמישי למספרה.

זו היא שיטה מומלצת ביותר והיא מאפשרת להעניק לשיערך מראה עשיר, מלא, טבעי ומושלם ללא גרימת נזק לקרקפת, ולשיער הטבעי. יתרה מכך, שיטה זו מאפשרת המשך צמיחה טבעית של שיערך ושיקומו בזמן שמראה השיער הנוכחי מתארך משמעותית והתחושה נוחה , קלילה ואסתטית. מבין כל השיטות שנבחנו על ידי מומחים ומעצבי שיער נבחרה שיטת הקארטין כשיטה היעילה והמקצועית ביותר לתוספות שיער.

תוספות שיער באמצעות מדבקות

שיטה מהירה וחדשה יחסית לחיבור תוספות השיער באמצעות מדבקות קטנות הנקראות – קוויקיס. אלו הן מדבקות מיקרופייבר שטוחות, גמישות ודקיקות ברוחב 4 ס"מ שמחברות באופן אורגאני את התוספת לקצה השערה הטבעית. התהליך מהיר מאד ופשוט : מקלפים את המדבקה ומצמידים אותה לקצוות השיער. החיבורים קטנים ולא נראים לעין. כמו כן הן לא מורגשים על השערה. כך השיער נראה טבעי לחלוטין.

היתרון המשמעותי של שיטה זו הוא התהליך המהיר והפשוט. בעוד ששיטות חיבורי התוספות לוקחים שעות רבות של בילוי במספרה . פה מדובר בשיטה מהירה (בין חצי שעה לשעה בלבד!!!) שמובילה לתוצאות טבעיות ונוחות. יש לציין כי השיטה הזו דורשת תחזוק של פעם בחודשיים עד שלושה (תלוי בקצב צמיחת השיער).