מילוי שיער
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

תוספות שיער לשיער דליל

נשים רבות מתמודדות עם התקרחויות מקומיות ושיער דליל המקנה להן מראה חולה, מבוגר ולא אסתטי. להבדיל מגברים דלילות שיער בקרב נשים אינו מקובל בחברה בה אנו חיים ועלול לגרום לדחייה חברתית ומצוקה נפשית קשה. בעקבות הצורך העצום לטיפול בבעיה זו פותחו שיטות מתקדמות ביותר הפותרות את הבעיה בקלות יתרה. במאמר זה נפרוש בפנייך את כל הפתרונות החדשניים ביותר להתמודדות מלאה עם דלילות, נשירה חמורה והתקרחות.

עיבוי שיער באמצעות תוספות שיער:

נבדוק את היתרונות והחסרונות ונעמוד על ההבדלים בין השיטות השונות על מנת שתתאימי עבורך את הטיפול הנכון ביותר.

תוספות שיער היא שיטה חדשנית שיכולה לענות בקלות על משאלת ליבך לשיער מלא יותר. התוספות מגיעות כרשת דקיקה עליה תפור בעבודת יד שיער טבעי. הרשת בעלת החריצים מולבשת על הקרקפת של הלקוחה. מחריצי הרשת מוציאים בעדינות את השיער הטבעי של הלקוחה ולמעשה משלבים בין השיער הטבעי לבין תוספות השיער התפורות. המראה שנוצר הינו מראה שופע, מלא ובריא ולא ניתן לנחש שמדובר בתוספות חיצוניות.

היתרונות בשיטה הן ראשית מיידיות ומהירות הביצוע- הרכבת הרשת אורכת כ20 דקות בלבד והתוצאה מיידית ומרשימה, שנית השיטה אינה גורמת נזק לשיער הטבעי , להיפך היא מאפשרת לו לצמוח באופן אורגאני ולהשתקם, בנוסף זהו פתרון נוח שלא מורגש על השיער – את יכולה להתקלח, לעשות פנים, ללכת לים מבלי לדאוג למראה שיערך שנשאר שופע ונראה טבעי לחלוטין.

תוספות השיער יתאימו לנשים בעלות שיער דק ומועט, אך לא יתאימו למישהי בעלת התקרחויות מקומיות מאסיביות. המטרה היא כן לשלב את השיער הטבעי ובמידה והתקרחות משמעותית וממוקמת במרכז הקרקפת נמליץ על פתרון יעיל יותר.

hair- peace - הפתרון המושלם להתקרחות נשים :

Hair-peace הינה טכנולוגיית מילוי שיער חדישה המתאימה לבעיות התקרחות קשות ומשמעותיות. הטיפול הזה מתאים בעיקר לנשים שהפדחת שלהן מדוללת במרכזה ואין להן די שיער עבור שיטת תוספות שיער באמצעות רשת. מדובר בבד מיוחד ודקיק הנקרא – סקין והוא מדמה קרקפת. על הסקין תפור בעבודת יד שיער טבעי. מעצב השיער לוקח מידות אישיות ומתאים את היחידה השלמה ללקוחה. היחידה מולבשת על הפדחת באופן קבוע על ידי מעצב השיער ומקנה ללקוחה מראה טבעי ומלא .תהליך החיבור הוא מהיר ואורך כחצי שעה. על הלקוחה לחזור פעם בחודש לחיזוקים ליחידה יש אחריות לחצי שנה , לאחר חצי שנה ניתן לעשות חידוש ליחידה ולמעשה באמצעות חידושים במידת הצורך היחידה יכולה להחזיק שנים !

יתרונות מרכזיים : השיטה המהפכנית נותנת מענה ייחודי ומלא לבעיית התקרחות חריפה בפדחת הסקין המדמה קרקפת נותן את התחושה שלא מדובר בתוספת אלא שהשיער יוצא ישירות מהקרקפת והתוצאה נראית הכי טבעית שאפשר. התהליך אינו ארוך והתוצאה מיידית. התוספת מקובעת לקרקפת ומקנה נוחות מירבית. התוצאה שיער שופע ומלא ללא התעסקויות וללא חששות.

מילוי מקומי ומענה לקרחות מקומיות באמצעות הלחמות "air- pressures " :

הלחמות air-pressures הינה שיטה של הלחמת שיער בעלת חיבורים בגודל מיזערי, שניתן להוסיף אותן לשיער הדק ביותר. התוספות משתלבות בשיער הדליל וממלאות חללים ריקים באופן מושלם .

למי זה מתאים? לנשים שמעוניינות למלא חלקים ספציפיים בשיערן כגון פוני או התקרחות מקומית.

מטפלת באופן מושלם בעיות של דלילות מקומית ומקנה לשיער מראה שופע וטבעי.

אינספור נשים חוות תסכול רב מנשירת שיער מוגברת , קרחות ודלילות הן חשות לעיתים כי אין פתרון. אנו מציעים לכן פתרונות חדשנים, פשוטים ונוחים שנותנים אפקט משמעותי ויכולים לשנות את חיי הלקוחה באופן משמעותי. נשמח לקבוע לך פגישת ייעוץ ולהתאים לך את הטיפול היעיל ביותר שיאפשר לשיערך להראות בריא ושופע ללא מאמץ!