מאמרים
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

צבע לשיער מגירל לוריאל, לגוון עשיר ומראה שיער בריא ומטופח

שירות צבע בהתאמה אישית

בעידן הטכנולוגי של ימנו, צביעת השיער הפכה להיות אחד מהפעולות הבסיסיות ביותר שנשים מבצעות במספרה. במספרה שלי לכל לקוחה יש את הצבע או הגוונים המגדירים אותה, אשר מדגישים את היופי שלה ומעצימים את המראה שלה.

תוספות שיער בשילוב גוונים

נשים רבות מעוניינות במראה גוונים בהירים בשיערן. לא כל הנשים יכולות להבהיר את שיערן ממגוון סיבות. עד כה נשים שלא יכלו לצבוע את שיערן רק יכלו לחום על גוונים בהירים שישתלבו בשיערן. היום הטכנולוגיה המתקדמת בתחום תוספות השיער מאפשרת לכל אחת להנות ממגון צבעים בשיערה ממש בהינף יד. מדובר בדרך בריאה וקלה לשלב גוונים בשיער באמצעות תוספות שיער טבעיות המותאמות במיוחד בשבילך.

החלקה יפנית

החלקת השיער היפנית היא מצרך שמוצאים ברוב המספרות שקיימות בארץ מאחר ושיער גלי ומתולתל דורש תחזוק יומיומי, תכשירי שיער טובים הם יקרים ופאנים דורשים ביקור שבועי במספרה ולא ניתן להרטיב את השיער איתם כל אלה עולים המון כסף ובלחות של הקיץ כלום לא עוזר בעצם... ולכן ההחלקה היא פיתרון פרקטי מהיר והכי חשוב נוח.

גוונים בשיער

תופעת הגוונים כבשה מספרות רבות בארץ ובעולם. היא החלה כתופעת לוואי של חשיפה ממושכת לשמש, אשר יצרה גוונים שונים בשיער. במהלך השנים הספיקו הגוונים לעבור תהפוכות רבות, החל מגוונים עם קונטרס חזק מאוד ליצירת אפקט של פסים בשיער ועד גוונים שמש עדינים למראה טבעי. בכל התקופות ובכל הטרנדים השונים שהיו באופנה תמיד היה מקום לגוונים על כל גווניהם.


בזמן האחרון , אנחנו רואים יותר ויותר נשים שבוחרות להתפנק בתוספות שיער איכותיות. התהילה של תוספות השיער גדלה בעיקר בקרב נשים אופנתיות שמחפשות את המראה העדכני ביותר.