התאמה אישית של סוג הצבע לשיער
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

צבע לשיער מגירל לוריאל

שירות צבע בהתאמה אישית

בעידן הטכנולוגי של ימנו, צביעת השיער הפכה להיות אחד מהפעולות הבסיסיות ביותר שנשים מבצעות במספרה. במספרה שלי לכל לקוחה יש את הצבע או הגוונים המגדירים אותה, אשר מדגישים את היופי שלה ומעצימים את המראה שלה.

 

במספרה שלי אני משתמש בסדרות של צבעי שיער בהתאמה ייחודית לכל סוג שיער. כל סידרה מכילה גוונים שונים ומותאמת ספציפית למצב שיערך ולתוצאה הרצויה, כך פעולת הצביעה הופכת להיות פעולה עדינה עם שימוש בחומרים איכותיים הפועלים על שיערך בדיוק כימי. כתוצאה מכך אנו מבטיחים לך מראה בהתאמה אישית ותוצאה בריאה ללא פשרה.

מג'ירל- קלאסיקה מודרנית

צבע קלאסי לכיסוי מושלם, מאפשר גם כיסוי מושלם לשיער לבן וגם גוונים עשירים ומרהיבים לכל לקוחה ולקוחה. מג'ירל הינו צבע במרקם קרם עשיר המעניק צבע אחיד במראה מושלם תוך טיפוח ושמירה על בריאות השערה. הטכנולוגיה של הצבע מכילה שני רכיבים מטפחים פעילים המייצבים ומחזקים את השיער מבפנים (בעומק השערה) ומבחוץ (בשטח פני השערה) האישה שלו- האישה האלגנטית. הטעם האופנתי שלה ברור והיא מעוניינת לשמור על כל המראה שלה בהתאם, לכן צבע השיער שלה אחיד ותואם לגוון העור שלה. היא מעוניינת שהצבע ידגיש את תווי הפנים שלה, יעניק לה מראה אופנתי וזוהר. הצבע יוסיף לה אמירה אופנתית שתתאים למראה המושלם שלה, תוך שמירה על בריאות השערה והזנתה במרכיבים מטפחים. היא יודעת מה היא רוצה ומעוניינת לקבל תוצאה מושלמת ללא פשרות.

מג'יבלונד- זוהר יוקרתי

צבע מבהיר במרקם קרם המעניק צבע בלונדיני זוהר ויוקרתי עם שמירה על סיב השיער. הטכנולוגיה של הצבע מכילה שני רכיבים מטפחים פעילים המייצבים ומחזקים את השיער מבפנים (בעומק השערה) ומבחוץ (בשטח פני השערה). הצבע מבהיר עד 5 טונים ומבטיח שיער בלונדיני זוהר. האישה שלו- האישה הזוהרת. אוהבת להיות במרכז העניינים וחשוב לה צבע שיער בריא בגוון בלונדיני זוהר ויוקרתי. היא אוהבת שיער מטופח ולא מתפשרת על התוצאות של הצביעה.

קולור סופרים - צבע אנטי אייג'ינג ראשון לשיער

צבע אנטי אייג'ינג ראשון מסוגו בעל הפעולה הכפולה: • כיסוי מושלם לנשים בעלות 80% - 100% שיער לבן • מטפח ומגן על השיער ומעניק לו נפח וברק יוצא דופן • מעניק צפיפות לסיב השערה קולור סופרים מהווה עידן חדש בצבעי השיער. באמצעות פריצת דרך טכנולוגית הפיקו המדענים של מעבדות לוריאל צבע בעל רכיבי אנטי אייג'ינג המחזירים לשיער את המראה שאבד במהלך השנים. האישה שלו- נשים שיש להן- 80%-100% שיער לבן. נשים בוגרות ובשלות אשר עברו בחיים המון וכעת הם יודעות מה הן רוצות במדויק ומעוניינות לקבל את התוצאה המושלמת, מטופחות ואופנתיות- אוהבות טרנדים ושינויים, ומעודכנות בחידושים האחרונים.

לואו קולור- צבע עם אופי

צבע אופנתי וטרנדי. סדרת הגוונים של לואו קולור מעניקה אפשרות לשינוי אולטימטיבי ולהתעדכן במראה זוהר ומלא ברק. הצבע מאפשר כיסוי של- 70% שיער לבן. טכנולוגיית "נוטרישן" מהפכנית עם שמן גלעיני ענבים המזינים את השיערה לעומקה, מחזקים ומגנים עליה. הטכנולוגיה מעניקה אפקט מחזיר אור לתוצאה זוהרת עם המון ברק. צבע השיער בשקיפות מוחלטת המאפשרת לשמור על מראה טבעי תוך שינוי גוון השיער, הדגשת הגוון הקיים. כמו כן מאפשר לראשונה צביעת שיער בעל גוונים שונים עם תוצאות אחידות בצביעה אחת פשוטה. האישה שלו- אישה בעלת אופי צעיר, מעוניינת ב"שינויים מחושבים"- היא אוהבת שינויים, אך לאחר שחשבה עליהם והגיעה למסקנה שזה הזמן לערוך את השינוי. אופנתית- נוהגת להתעדכן בטרנדים ובחידושים. ניתן לראות זאת בכל ההופעה שלה- מהביגוד האופנתי, האביזרים והנעליים.

DIAlight DIArichesse - טיפול ברק לאורך זמן ללא שימוש באמוניה.

סדרת הצבעים מציעה מבחר גוונים אופנתיים לבחירה. השיער מקבל טיפול אינטנסיבי של טיפוח ברק, הצבע המתקבל עשיר ומשתלב באופן הרמוני. לסדרה שני טכנולוגיות ללא אמוניה. טכנולוגיה הACID וטכנולוגיה הALKALINE המשלימות את מגוון השירותים המוצעים ללקוחה. כל זאת ב10-20 דק בלבד!

DIAlight - צבע לשיער צבוע/ רגיש - לתיקון והתאמת צבע השיער

טכנולוגיית הACID מאפשרת צביעת שיער לסוג שיער רגיש וצבוע- שעבר פעולות כימיות מגוונות. DIAlight הוא הצבע הראשון שמותאם ספציפית לשיער שעבר גם החלקות שונות. בשיער צבוע ורגיש השערה פתוחה, לכן השימוש ב DIAlight בעל PH הקרוב ביותר לPH של השיער הטבעי יוצרת איזון בשיער ומאפשרת תוצאות בריאות ומגוונות. הצבע מאפשר גם הוספת ברק ללא שינוי הגוון הטבעי וגם ריענון הצבע בין צביעות שונות. האישה שלו- אישה אופנתית שעברה שינויים ומחפשת איזון עדין עם טיפוח לשיער. היא מעוניינת להביא את השיער למראה המושלם ואוהבת לרענן אותו בצורה העדינה והבריאה ביותר לשיער.

DIArichesse- צבע לשיער טבעי - לשיפור הצבע הטבעי של שערך

מעשיר את השיער הטבעי שלך בגוונים עמוקים ועשירים עם ברק יוצא דופן ללא היווצרות תופעת השורשים שדורשים תחזוק חודשי. קשקשת השערה נשארת סגורה וכך הדהייה של הצבע איטית ביותר. הטכנולוגיה של הרכיב ALKALINE מנפח את סיב השערה כדי לאפשר לצבענים לחדור פנימה וע"י יוצא צביעה עדינה במיוחד. הצבע מכסה עד 70% שיער לבן ומתאים במיוחד לכיסוי שיער לבן ראשוני, הוא מוציא גוונים עמוקים ועשירים עם רכות יוצאת דופן. האישה שלו- אישה אשר מעדיפה את המראה הטבעי עם הדגשת תווי הפנים שלה. אישה אשר מעולם לא צבעה את שערה ומעוניינת להוציא את המיטב שבו ללא התחייבויות ושינויים קיצוניים.

Cover 5 - צבע לטשטוש השיער הלבן לגבר ב5 דקות

הטכנולוגיה המהפכנית של cover 5 פותחה במיוחד לשיער של גברים שמתחילים להלבין. החידוש המהפכני בפורמולה מאפשר צביעת השיער בצורה פשוטה ודיסקרטית בת 5 דקות שמתרחשת בכיור חפיפה. הייחודיות של צבע זה היא שהצביעה שבו מתרחשת על השיער הלבן בלבד. התוצאה גוון המשתלב בהרמוניה ובאופן טבעי עם השיער הטבעי. הגבר שלו- בעל עד 50% שיער לבן. גבר שההופעה החיצונית והמראה חשובים לו והוא מעוניין במראה טבעי צעיר ורענן.

אינואה - צבע השיער של העתיד ללא אמוניה

צבע המאפשר חוויה רב חושית ברמה הגבוהה ביותר. הצבע לא מכיל אמוניה ולכן לצבע אין ריח, מעניק תחושת נוחות אופטימלית לקרקפת ובעל מרקם חלק וקטיפתי. צבע השיער בעל כיסוי מושלם של שיער לבן וגוונים שונים ועמוקים. כל זאת באמצעות טכנולוגיית ODS - Oil Delivery System מערכת מהפכנית להחדרת הצבע לסיב השערה באמצעות שמן. השמן מעצים את יעילות חומרי הצבע הפעילים, על ידי דחיקתם לתוך מרכז השערה, תוך שמירה טובה יותר על סיב השערה. התוצאה המתקבלת היא צבע באיכות חסרת תקדים. צבע עמוק, זוהר ועתיר ברק. צבע האינואה בעל יכולות גבוהות עם אפשרות צביעה בלתי מוגבלות. האישה שלו- האישה האורגנית שמשקיעה מחשבה רבה בתזונה שלה ובאורח חיים נכון ובריא. היא רוצה צבע שיער פשוט ובריא ללא פשרה על התוצאות. האישה שלו עדינה ומחפשת להתפנק במספרה שמספקת חווית צביעה עדינה ללא ריחות חריפים ורגישויות. לראשונה צבע האינואה מגיע גם בסדרה של INOA SUPREME צבע שיער אנטי אייג'ינג ללא אמוניה עם תחושת נוחות אופטימלית והיתרונות של אינואה.