החלקת משי אמריקאית
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

החלקת המשי שפותחה באמריקה מכילה חלבוני משי אורגני, טהור וטבעי. היא לא מכילה אמוניה (מה שמבדיל אותה מכל שאר ההחלקות הקיימות בשוק). טכנולוגיה זו מהווה מהפכה בתחום טיפוח השיער ופותחה בשילוב עם מדעני סוכנות החלל האמריקאית - נאס"א.

ההחלקה מתאימה לכל סוגי השיער: הבתול, הצבוע, המובהר והדק, ע"י שימוש ב-3 פורמולות שונות (היא לא מתאימה לשיער שרוף). עקב כך זו ההחלקה הכי טובה לשיער פגום דק ועדין. בהחלקה משתמשים בחלבוני משי כדי לאחות שיערה פגומה וסדוקה. מאחר ומשי הוא חומר אשר המבנה המולקולרי שלו הוא הכי דומה למבנה השערה, הוא נספג בשערה בצורה הטובה ביותר ויכול לשמש כחומר ממלא סדקים בשערה. כך ההחלקה יכולה לשקם את השיער לתווך ארוך.

החלקת משי לשיער היא טכנולוגיה אמריקאית מתקדמת אשר אינה משתמשת בכימיקלים חזקים ואמוניה ועושה שימוש בשלושה יסודות שהם הסוד להצלחת התהליך:

1. משי אורגני טהור-

השימוש במשי בהחלקה נעשה מאחר ומשי מסוגל לשאת לחות עד פי 3 ממשקלו, בתכונה זו הוא משפר את השיער ומעניק לו גמישות ורכות. למשי כושר עמידות גבוה ובכך הוא מספק לשיער הגנה מפני חום, קור ורדיקלים חופשיים המאיצים בלאי. כל מוצרי ההחלקה ושלביה מכילים משי טהור יותר מכל מוצר טיפוח אחר. המשי מכיל 17 מתוך 19 חומצות אמינו הבונות את השיער. בתהליך החלקת משי שלובות מולקולות משי בגדלים שונים, הקטנה ביותר בגודל 120 מקרון תחדור לתוך לב השערה, תאחה אותה, תתן לה כוח עמידות וגמישות. מולקולת המשי הגדולות יותר בגודל 750-10000 מקרון ממלאות את החלקים במעטפת השערה, כך הן מספקת איחוי לשכבה החיצונית של השיערה ומאחות גם חלק מהקצוות המפוצלים. כתוצאה מכך המשי מחזק את השערה, מעניק לה גמישות ורכות, מחדש את השיער מן השכבה הפנימית (קורטקס) אל השכבה החיצונית (קוטיקולה).

2. חום קרמי –

שימוש במגהץ קרמי במהלך טיפול החלקת המשי תורם לשינוי מבנה השיער. הוא משחרר יונים שליליים ובכך תורם לשמירת הלחות בשיער והצמדות חזקה של מולקולות המשי לשכבות השיער. שחרור היונים השליליים מסייע למשי (שמכיל מטען חיובי) לחדור לשיערה ביעילות רבה יותר, כך ניתן לשפר את מאזן הלחות בשיער, לחדש את השיער, לסגור ולאטום את הקוטיקולה (מעטפת השיער) וכמו כן להגיע ולשקם את עומק סיב השערה.

Cationic Hydration Interlink.3

בהחלקת המשי נעשה שימוש בפריצת דרך מדעית הטוענת חומר אורגני במטען חיובי, משתמשים בטכנולוגיה זו כדי להחדיר מולקולות משי בעלות מטען חיובי לשיער. שיער נושא מטען שלילי ומשי שעבר את התהליך נושא מטען חיובי, בפיסיקה ניגודים נמשכים ולכן הטכנולוגיה הופכת את המשי האורגני למולקולות זעירות אותן ניתן להחדירו לשיער. על ידיי הטכנולוגיה הוא נספג אל תוך השיער ומשקם אותו לצמיתות.

כל אלה ועוד נותנים להחלקה האמריקאית את התכונות הייחודיות לה והופכים אותה להחלקה עם תוצאות מעולות.