החלקה צרפתית
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

שיטת ההחלקה הצרפתית מספקת את הצורך האמיתי של נשים רבות, שכן היא שיטה קצרה, אמינה ופשוטה המביאה לתוצאות מושלמות לטווח ארוך. שיטה זו הגיעה לישראל על ידי מעבדות לוריאל פריס, לכן את יכולה להיות בטוחה שזו החלקה בטוחה. מעבדות לוריאל מכילות מעל ל3000 מדענים ומפתחות מוצרי שיער מעל מאה שנה. ההחלקה הצרפתית פותחה על ידי מקצוענים עם ידע נרחב, ניסיון רב ואהבה לשיער.

 

החלקה צרפתית כוללת 4 שלבים. במהלך השלבים השיער מוזן לעומקו ומועשר בסרמידים המגנים עליו ומעניקים לו גמישות וברק. הטיפול מתבצע לאחר אבחון סוג השיער ואיכותו. על פי תוצאות האבחון מתאימים את החומר הספציפי לשערך, כך יש התאמה מושלמת של חומר ההחלקה לסוג וטיב השיער שלך. לכן התוצאות מותאמות במיוחד לשיער שלך.

שיקום השיער בהחלקה צרפתית:

שיטת ההחלקה הצרפתית היא השיטה היחידה אשר מכילה בתוכה את החומר אקסטנסו. חומר זה מגן על השיער מפגמים חיצוניים. כמו כן ההחלקה הצרפתית מועשרת בסרמידים אשר מתקבעים על השיערה, עוטפים אותה ויוצרים הגנה מושלמת בעזרת שילוב החום של המחליק הקרמי. התוצאה של החלקה זו היא שערה גמישה, בריאה ובעלת מראה חלק טבעי לאורך זמן.

בהחלקה צרפתית שמים על השיער שכבת יסוד בשם פרסיפון אדבנסד. זו נותנת לסיב השיערה חיזוק, הגנה ושמירה על בריאות השיער בזמן פעולת ההחלקה. את הפרסיפון אדבנסד מניחים בעיקר באזורים הפגומים כדי לשקם את האזורים הנזקקים.

פעולת ההחלקה

קרם ההחלקה מכיל מרכיב פעיל להחלקת השיער לאורך זמן ולהגנה על בריאות השערה. סוג הקרם מותאם לסוג השיער של הלקוחה (צבוע ורגיש, ושיער טבעי ועבה). הוא מכיל סרמידים המשנים את מרקם השערה מעבר למבנה שלה, הופכים אותה לשערה חלקה ורכה במקום שערה מתולתלת ויבשה.

סגירת השיער

גם בייצוב פעולת ההחלקה ונטרול החומר הפעיל נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשנית המכילה מרכיבי חמצן וסיליקונים להענקת מרקם נעים ורך. ההחלקה מעניקה לשיער מראה אחיד, גמיש, רך, חלק ומבריק לצמיתות.

כל אלה הופכים את ההחלקה הצרפתית להחלקה מעולה לשיער עם תכונות נוחות לעבודה ועם תוצאות מדהימות שיתנו לך את החופש להנות משיער חלק ובריא.