החלקה יפנית יוקו סיסטם
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

החלקת שיער יפנית מבית יוקו סיסטם הינה החלקת שיער שמיוצרת ביפן.

יפן הינה מעצמה טכנולוגית אשר פיתחה ושיווקה לראשונה את טיפול ההחלקה היפנית בשנת 1995, כדי לאפשר לעולם מערבי להשיג את אידיאל היופי היפני (שיער חלק, ישר, אחיד במראהו, מבריק וגולש). לכן להם הניסיון הרב ביותר בפיתוח החומר להחלקה יפנית בעולם. בהחלקה היפנית של יוקו סיסטם תכונת דגל של השימוש בזהב מומס (פטנט רשום להחלקה של יוקו סיסטם בלבד). הזהב ידוע עוד מהעת העתיקה בסין כחומר בעל סגולות הבראה והארכת חיים.

החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם נותנת מענה אמיתי להחלקת השיער לצמיתות, יחד עם פעולות לשיקום השיער ולהבראתו. בסדרת מוצרי ההחלקה יוקו סיסטם נעשה שימוש בחומרים משקמים בהם: מינרלים, ויטמינים חיוניים לשיער (חלבונים, קראטין..) וחומרים ריכוך נוספים. כמו כן נעשה שימוש משמעותי בתכונותיו המשקמות של הזהב לקבלת התוצאות הבריאות ביותר. אלה מעניקים טיפול שיקומי לשיער וכתוצאה מכך השיער יוצא באיכות מדהימה שנשמרת לטווח ארוך.

השיטה של יוקו סיסטם להחלקת שיער מתאימה לכל סוגי השיער בין עם הוא עבה, דק, גלי, מסולסל, צבוע או מובהר (ההחלקה לא תתאים לשיער מובהר מעל 40% או לשיער פגום מאוד). החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם היא דרך יעילה ובריאה להחליק את כל סוג שיער מבלי לפגום בבריאותו או במראהו. ההחלקה מעניקה ברק, מונעת נזקים ומשפרת את מבנה השיער והנפח שלו. לאחר החלקה יפנית ייראה שיערכם בוהק, גמיש, מלא חיוניות והכי חשוב חלק.

חומרי ההחלקה:

H1 H2 קרם החלקה

מוצר החלקה העשוי בטכנולוגיה של זהב מומס במים ומתאים במיוחד לשיער טבעי עבה וקשה. ניתן לשימוש בשיער צבוע איך לא מובהר. החומר חודר ללב השערה ומשנה את המבנה שלה. גיהוץ השיער לאחר החדרת החומר משלים את הפעולה ומשנה את מבנה השערה לחלק באופן המידי.

S1 S2 קרם החלקה

חומר החלקה רך שמתאים לשיער דק ועדין, לשיער צבוע בהיר, ולכזה שניזוק מריבוי פעולות כימיות וייבוש בפן. החומר משקם ומחדש את השיער והופך אותו לרך, מבריק וגמיש. החומר אינו מותאם להחלקת שיער מתולתל מאוד או מקורזל. השימוש בחומר הינו כהחלקה לכל דבר, אך הוא עדין יותר ועובד לאט יותר.

החומרים הנלווים להחלקה:

מי זהב / KOKORO G WATER

מי זהב מכילים זהב מומס מחדירים את חומרי ההחלקה לתוך השיער במהירות רבה. כך ישנו זמן מינימלי של פעולת החומר בשיער ושמירה אבסולוטית על סיב השערה.

ננו בייס / NANO BASE

תמיסת ג’ל מרוכזת להגנת וחיזוק השיער, מכילה חלבונים וחומצות אמינו. חודרת לשערה ומגינה על אזורים שנפגמו מפאן ופעולות כימיות קודמות.

ננו טרו / NANO THROUGH

תמיסה מקדימה להקלה על תהליך הגיהוץ, לריכוך ולהגנה מפני חום המגהץ. כך פעולת הגיהוץ הופכת לפעולה לא אגרסיבית לשיער. החומר שומר על השיערה ומעניק לה מגע משי מלטף לאורך זמן. החומר הזה מומלץ לשימוש לפני כל פן.

ננו קיפ / NANO KEEP

תמיסת קראטין - מחזקת את השערה וממלאת סדקים בשיער פגום ושברירי. נותנת לשיער גמישות וברק שמורגש באופן משמעותי אחרי הטיפול.