החלקה יפנית
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

כל בחורה בעלת שיער גלי או מתולתל מכירה את החלום. לקום בבוקר, להסתכל בראי, לראות שהשיער מסודר ולצאת מהבית ללא מאבק. על מנת להגשים חלום זה פותחה ההחלקה היפנית, אשר מחליקה את השיער לצמיתות. בנוסף לפעולת ההחלקה, החלקה יפנית גם מחזקת את השיער וגם נותנת לו מראה חי ומלא ברק. בכדי לעזור ללקוחה המעוניינת בהחלקה יפנית להבין את התהליך, ריכזתי את כל הידע הנדרש בצורה פשוטה ונגישה לקוראת.

מה זה החלקה יפנית?

hair-japanies-straitnerהחלקת השיער היפנית הומצאה בשנת 1995 ביפן כדי לעזור לנשים בעולם להגשים את אידיאל היופי היפני שיער חלק, גולש, מבריק ובריא. מאז היא ההחלקה הפופולרית בעולם מכוון שהחלקה יפנית מעניקה לשערך את המראה המושלם. שיער גלי, מתולתל ומקורזל דורש תחזוקה יומיומי ותכשירי שיער יקרים. פאנים לא נותנים פיתרון איכותי מאחר והם דורשים ביקור שבועי במספרה, עולים המון כסף, לוקחים הרבה זמן, הורסים את השיער. טיפול החלקה יפנית הוא פיתרון פרקטי, מהיר והכי חשוב נוח שמוצע במספרות. החלקה יפנית תיתן לך שיער גולש, חלק, טבעי, בריא ושאינו דורש התעסקות. חשוב לציין כי היתרון של ההחלקה היפנית, בניגוד להחלקות הישנות של פעם, הוא שבכל התהליך אנו מחדירים לתוך מבנה השערה חומרים מזינים כגון: חלבונים, ויטמינים, מינרלים, חומרי ריכוך ועוד. כתוצאה מכך בסוף תהליך ההחלקה היפנית מתקבל שיער שהוא לא רק בעל מראה חלק, אלא גם חזק ובריא יותר. החלקה יפנית הינה טכנולוגיה ייחודית לשינוי מבנה השערה, זהו טיפול כימי מורכב הדורש מומחיות רבה. לצערנו לא לכל מספרה שמציעה שירותי החלקה יפנית יש מומחיות בתחום, החלקה לא מקצועית עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לשיערך. כמו כן לאחר המצאת ההחלקה היפנית בשנת 1995 יצאו החלקות נוספות לשוק, אם ברצונך לקבל החלקה יפנית איכותית, עליך לוודא כי במספרה עובדים עם החלקה יפנית איכותית בעל תו תקן ושעברו התמחות ספציפית בסוג ההחלקה הנבחרת. מעצב שיער מומחה להחלקות יפניות, בעל הידע הכימי והניסיון הנדרש יוכל לתת לך את הטיפול המתאים ביותר של החלקה יפנית. לאחר ההחלטה להחליק את השיער בהחלקה יפנית מגיע שלב אבחון השערה, זהו החלק החשוב ביותר. מעצב שיער מנוסה ידע להתאים את הטיפול והפורמולה הנכונים ביותר לשיערך. באבחון שיער רואים את טיב השיער ומחליטים האם סיב השיער מתאים להחלקה. במקרים בהם השיער פגום צריך תחילה לשקם את השיער ולאחר השיקום לבצע את ההחלקה. חשוב לציין כי טיפול החלקה לא מקצועי על שיער פגום עלול לגרור תופעות לוואי לא רצויות. במקרים בהם לא ניתן לבצע החלקה יפנית בזמן הקרוב, יינתן ללקוחה מידע על האופציות להמשך הטיפול בשיער עד ביצוע ההחלקה, כך תגיעי לתוצאות הטובות ביותר עבורך. מספרת מתן חליבה, מתמחים בהחלקות יפניות. במספרה עברו התמחויות בסוגים שונים של החלקות ולאחר ניסיון של שנים בתחום בחרו לעבוד עם החלקה יפנית של יוקו סיסטם. זוהי ההחלקה האיכותית ביותר, יכולות להעיד על כך מאות לקוחות שנהנות משיער חלק, רענן ומלא בברק.

התהליך הכימי בהחלקה יפנית

כדי להבין כיצד פועלת ההחלקה היפנית תחילה נבין שהשערה שלנו בנויה ברובה מחלבונים (96% ממנה). בין החלבונים ישנם קשרים כימיים (דו גופרתיים) האחראים על מבנה השיער ( אשר נותן את צורתו). כאשר אנחנו מחליטים לבצע החלקה יפנית, מומחה החלקה יפנית קודם כל חופף את השיער בצורה יסודית ושם עליו חומרים מזינים (קראטין ויטמינים חומצות אמינו וכו'). לאחר מכן הוא מורח את קרם ההחלקה יפנית, הקרם חודר לשערה ופותח בעדינות את הקשרים הכימיים (קשרים הקובעים את הצורה של השיער). כאשר השערה פתוחה החומרים המזינים חודרים לעומק השיער כדי להזין אותו ולשקמו. זמן פעולת החומר משתנה משערה לשערה, זמן הפעילות תלוי בעובי השערה, במצבה ובריכוזיות קרם החלקה יפנית. לאחר שפתחנו את השיער והזנו אותו אנחנו שוטפים את הקרם החלקה יפנית בעזרת מים, כך תעצור פעולת קרם ההחלקה היפנית. במידת הצורך שוטפים את קרם ההחלקה היפנית מהשיער בשלבים, לפי זמן הנחת החומר, כדי לוודא שכל חלקי השיער עברו תהליך שווה. מעצב שיער מקצועי בעל מיומנות גבוהה לזהות את הנקודה שבה הקשרים הכימיים נפתחו הכרחי לתהליך. כמו כן יש להקפיד על תשומת לב גבוהה ללקוחה. במידה והספר שלך שטף את הקרם החלקה יפנית לפני שהוא הספיק לפרק את כל הקשרים הכימיים הנדרשים, השיער לא יצא חלק והתלתלים יישארו כפי שהיו. לחילופין במידה והקרם החלקה יפנית נשאר על השיער יותר מידי זמן הוא מתחיל לפגוע בסיב השערה, שימוש כזה עלול להרוס את השיער. לאחר שטיפת השיער וייבושו, עוברים לפעולת גיהוץ המתבצעת בעזרת מחליק קרמי איכותי. לפני פעולת הגיהוץ אנחנו שמים על השיער עוד חומרים מזינים ומשקמים כדי לאפשר לשיער לספוג כמה שיותר הזנה. החום של המחליק הקרמי מגהץ את השיער ומיישר את הקשרים כימיים שפורקו בשלב הקודם. כמו כן פעולת הגיהוץ מחדירה את החומרים המשקמים לעומק סיב השערה. הכרחי לקבוע את טמפרטורת המחליק לפי סוג השיער וטיב השיער, על מנת לתת לו מספיק חום כך שיגיע לעומק השערה ויחד עם זאת לא לשרוף אותו. רק כך השיער יצא חלק ומלא ברק. לכן בשלב זה מכשור מתאים ומעצב שיער בעל ניסיון הם מרכיב משמעותי בהצלחת הטיפול. ברגע שנקבעה הטמפ' הנכונה יש צורך לגהץ שבילים דקים מאוד כל פעם. יש צורך להגיע לרמת גיהוץ מיקרוסקופית מאחר והגיהוץ אמור להחליק קשרים מולקולריים בסיב השערה. כאשר הסתיים תהליך הגיהוץ לוקחים את החומר המאחד (בונדר) שאחראי לסגור את הקשרים הכימיים שפתחנו, לנעול את החומרים המשקמים שהוחדרו ולשמור על צורתם הישרה של הקשרים הכימיים. לבסוף סיב השיער יצא חלק ומחוזק, כך מתקבל שיער רך יותר, מבריק, גולש שנשאר בצורתו החדשה לעד.