איפור מקצועי לאירועים
התקשרי אלינוניווט למספרההאינסטגרם של מודוהפייסבוק של מודו

חיפוש - מודו פתרונות שיער מתקדמים

Kalot

האיפור מלווה את חיי המין האנושי כבר אלפי שנים, מנהג האיפור החל כאשר הקדמונים נהגו למרוח את פסלי האלים במשחות ולאפר את פניהם כדי "להעניק להם חיים". היום נשים רבות ברחבי העולם נוהגות להשתמש באיפור באופן יומיומי. לאיפור יכולת לתת מראה זוהר להדגיש אזורים שונים בפנים, להאיר אותם, להסתיר פגמים ואף להצעיר את המראה . בניגוד לאיפור יומיומי בו משתמשות מרבית הנשים, איפור כלה דורש חומרים איכותיים שלא ימרחו במהלך הערב. בנוסף לכלה דרוש מאפר מקצועי אשר מכיר את הטרנדים האחרונים בעולם האיפור, בעל חוש אומנותי המאפשר לו לתת לך את המראה הטוב ביותר. מאפר מקצועי יקבע כיצד תיראנה הכלה ומלוותיה ביום החתונה, לכן בחירת המאפר צריכה להיעשות בכבדות ראש.

למה חשוב מאפר מקצועי ביום החתונה?

מאפר מקצועי ביום חתונתך יקבע איך תראי ביום החשוב מכל, מה שהופך אותו לחבר הטוב ביותר של הכלה. מציאת מאפר טוב הינה משימה לא פשוטה מאחר והיום ישנם בתי ספר רבים מציעים את החלום להיות מאפר. היצע המאפרים גדל, אך מעטים מאוד יכולים לתת לך את התוצאות הטובות ביותר בשבילך. מאפר לא טוב יכול להעמיס שכבות לא רצויות של איפור, ליצור מראה מבוגר, לגרום למראה מחופש ותלוש מן המציאות. מאפר טוב ידע להפוך אותך לכל מה שחלמת ביום חתונתך בצורה טבעית ונינוחה.

"כאשר מגיעה אלי לסלון כלה לאיפור ניסיון, על מנת לגרום לך להראות ולהרגיש הכי טוב שאפשר, אני מתייחס למספר פרמטרים. תחילה אני מתייחס למראה שלך, בוחן את תווי הפנים שלך, מבנה העיניים, סוג העור וגם האיפור איתו את נכנסת לראשונה. בהמשך אני מתייחס לאופי שלך אני שואל שאלות על מנהגי הטיפוח היומיומיים, משוחח על דברים אשר מפריעים לך בעצמך ואותם את תרצי לטשטש, כמובן אני שם דגש על הבנת המראה אותו חלמת להגשים ביום החתונה במידה וישנו אחד כזה. במידה ואין אנחנו יוצרים אותו יחד. לבסוף אני מתייחס גם לסוג האירוע הנבחר ושואל, האם האירוע ביום או בערב, באיזו מעונות השנה מתקיים האירוע, האם האירוע מתקיים בחוץ או באולם ממוזג, מהו סגנון וגוון השמלה הנבחרת, האם את מחליפה שמלה במהלך הערב, מהי טכניקת הצילום (האם האירוע מצולם בHD) ועוד'. כל אלו נלקחים בחשבון על מנת שיחד נוכל לבחור את האיפור הטוב ביותר".

"אני משתמש בכל כלה בתור המוזה שלי כל אחת היא עולם ומלואו ומקבלת ממני את הטיפול האישי ביותר. החל מכלות עדינות שמחפשות איפור טבעי אך עדיין זוהר וכלה באלה שמחפשות לבלוט על ידי איפור מודגש וסקסי. אני בוחר את המייקאפ הרצוי על פי סוג העור של הכלה יחד עם עמידות מתאימה לתנאי מזג האוויר, כמו כן אני מתאים את האיפור לתווי הפנים של הכלה, לגוון עורה, סגנון השמלה שלה וכן הלאה."

למאפר יש עבודה מאוד קשה, הוא צריך למצוא איפור שיתאים לכל הפרמטרים. להיות מאפר טוב זה להיות מאפר נטול אגו העושה את הבחירות שלו כדי שתקבלי את המראה המושלם ותרגישי הכי טוב שאפשר ביום חשוב זה. לכן אני לא מתפשר ונפגש עם הכלה לצורך איפור ניסיון, זאת על מנת לבנות לה ביטחון ולהבטיח כי ביום החתונה היא תקבל את התוצאות הטובות ביותר ללא דאגות.

סגנונות איפור:

לסגנון האיפור השפעה רבה על המראה הכולל ביום החתונה, הוא יכול לגרום לך להראות קלילה ופשוטה ובקלות להעניק לך מראה זוהר ויוקרתי. לנשים שונות מתאימים סגנונות שונים של איפור, בהם:

  • איפור קלאסי מתאים לכלות שמחפשות איפור נקי מרוטש זוהר
  • איפור רומנטי מתאים לאלה מכן שאוהבות את המראה הרך ולא מפחדות להעצים את הנשיות שלהן
  • איפור דרמטי מתאים לנשים שרוצות להתבלט ולשדר סקסיות וחושניות
  • איפור טבעי מתאים לנשים שמעוניינות לטשטש פגמים בפנים אך עם זאת להשאיר את היופי הטבעי ולהיות הכי קרובות להרגיש בלי איפור

טיפים לכלה:

  • • אני ממליץ לכלות לשתות היטב לפני החתונה, להזין את העור במינרלים טבעיים.
  • • טיפולים קוסמטיים מומלץ לעשות עד שבועיים לפני החתונה ולא לעשות טיפולים חדשים לפני החתונה כדי למנוע בעיות לא צפויות.
  • • מומלץ לדווח על אלרגיות שונות עוד לפני האיפור ניסיון, ע"י כך נוודא באיפור ניסיון כי החומרים בטוחים והיפואלגנים.
  • • הסרת שיער מומלץ לעשות עד שבוע לפני החתונה. ולא לעשות שעווה באזור הפנים.
  • • עדשות עיניים יש להרכיב מאוחר ככל האפשר כדי למנוע התעייפות של העיניים ובכל זאת לשים עדשות לפני שמתחילים את האיפור כדי למנוע גירויים אחרי האיפור.
  • • לאיפור ניסיון מומלץ להגיע עם חולצה לבנה שתיתן גוון נטרלי ואף להגיע עם תמונה של סגנון איפור ספציפי שאהבת.

יום החתונה ידוע בהיותו מלחיץ, המאפר שלך יבלה אתך זמן נכבד מההכנות. לכן הכימיה שלכם והאנרגיות שלו חשובים ביותר להמשך היום. חשוב לוודא שהמאפר שלך עובד עם חומרים איכותיים של החברות המובילות במשק כדי לוודא את עמידות האיפור.

מאפר טוב הינו מאפר שידע להוציא אותך יפה מבחוץ, מאפר מדהים ידע לגרום לך להרגיש יפה גם מבפנים.